Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

Про рекламу.

      Реєстрація.
     Кожен відвідувач може зареєструватися на сайті і безкоштовно внести в каталог інформацію про власні послуги, залишати повідомлення на форумі, створювати свої закриті чи відкриті групи та залишати коментарі в каталозі послуг та інше. Перелік можливостей постійно збільшується.

      Розширені можливості.
    
Пропонуючи власну послугу, ви можете замовити у адміністрації сайту розширені можливості для ширшого представлення особливостей та переваг Вашої пропозиції. Сюди входить:

1. 
Створення самостійно, або за допомогою адмністрації порталу персональних сторінок у трьох можливих категоріях. На персональній сторінці Ви зможете розмістити детальний опис діяльності і пропозицій, карту розташування, фотографії і відеоролики. Редагувати свої сторінки ви також зможете чи самостійно чи за допомогою адміністрації порталу

2.
Самостійна публікація новин (анонс акцій, знижок, спеціальної пропозиції) які будуть публікуватися на всіх сторінках поталу з можливістю редагування.

3.
Самостійно, або за допомогою адмністрації порталу публікувати іміджеві та інформаційні статті про свою діяльність та корисними порадами з можливістю самостійного редагування.

4.
Ваші пропозиції автоматично братимуть участь у біг-борді, який присутній на всіх сторінках сайту і випадковим чином транлює записи про послуги користувачів з розширеними можливостями.

5. 
Відвідувач Вашої персональної сторінки може почитати коментарі і відгуки про Вашу діяльність, або залишити свій власний.

      Банер.
      Банер – найбільш ефективний і популярний спосіб реклами в Інтернеті. Ми гарантуємо понад 90 тис. показів Вашої реклами протягом місяця. Ваш банер (статична або анімаційна картинка) буде розташований на усіх сторінках сайту ТАМАДА (понад 1000 сторінок) і буде безпосередньо відсилати на Вашу персональну сторінку, або на ваш сайт.

      Вартість послуг.

      Розширені можливості – 150 грн. на 1 рік.

      Банер
      Верхній банер 768х90 – 200 грн./міс
      Бокові банери 140x248 – 150 грн./міс
      Нижній банер 486х70 – 150 грн./міс
      Боковий банер 160х200 – 150 грн./міс

Замовлення послуг:
тел. +38 (032) 253 65 41 
e-mail: tamadalviv@gmail.com