Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

Відеопослуги →

Vidima studio MAX
Переглядів 1187
Додав: Діма Максимчук Україна, м. Рівне http://vidima.com.ua/ (063) 668-669-8 (050) 375-83-86
Детальна інформація

Студія професійної відео та фотозйомки і веб дизайну «Vidima studio MAX» - це колектив, що складається з талановитих та амбітних людей, які разом можуть виконати будь-яке поставлене завдання. І яким  воно не було складним, нас це не налякає - ми володіємо всім необхідним, щоб впоратися і досягти поставленних цілей.

У своїй роботі ми ставимо перед собою дві мети. Перша - задовольнити всі побажання клієнта і залишити його задоволеним нашою роботою, друга - домогтися результату, яким би ми самі пишалися.

Ми завжди відкриті для нестандартних і цікавих замовлень, а також для самих різних видів співробітництва. Перше завдання студії - надання якісних послуг відеозйомки і відеомонтажу весіль, заходів та урочистостей, виготовлення корпоративних і приватних відеофільмів. Є досвід роботи відеозйомки та фотозйомки  в містах: Рівне, Львів, Луцьк, Нетішин, БродиДубно, Острог, Корець, Костопіль, Сарни, Новоград - Волинський, Київ, Вінниця та інші.

Відео ↴

Всього: 7
Календар зайнятості користувача:
Додати в Twitter
Коментарі
ya.c53 07.02.2011

В нашей Интернет-аптеке Вы можете быстро, анонимно и выгодно приобрести препараты ЭД группы, а так же наборы-пробники для тех, кто еще не знаком с этими препаратами. У нас в три раза дешевле,чем в любой городской аптеке!