Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

СтаттіЗагальне

Переглядів 1732

Самбір "запустився" - це сталося!

 

Вже стало традицією кожного року, 13 грудня на Андрія, проводити таку собі вечірку, в якій беруть участь весільні фотографи, відеооператори, «тамади», музиканти, одним словом всі, хто має відношення до організації та проведення весіль.

Таке ж дійство, у стилі андріївських вечорниць, відбулося і цього року.  Хтось, можливо, скаже: щось ви запізно, аж в середині грудня, запусти робите. Відповім: просто спочатку таке свято проводиться у Львові, Дрогобичі, Трускавці… а фінальна забава у Самборі.

 Цього разу всі учасники прийшли в національних костюмах.  На порозі гостей зустрічали колоритний молодий в ролі мужнього козака з оселедцем і красуня молода в чудовому українському однострої, а також імпровізовані музики. Всіх частували смачним українським самогоном.

А далі була забава: різноманітні закуски, випивка, узвар, вареники, борщ… Ну а як же на вечорницях без танців, народних пісень, конкурсів, ігор? Цього було вдосталь. Була навіть жива музика.

Веселощі затягнулися майже до ранку.

Будьмо! Будьмо! Будьмо!  Гей! Гей! Гей!

Додати в Twitter


Коментарі
Василь 16.12.2011

Як то кажуть в Українських казках: І я там був мед-пиво пив!))

Було все супер!!!

Оля 16.12.2011
solomka73


 І Я там була.  Мед- горілку пила...  На " Запустах по- самбірськи "  всі файно забавлялися... 


monax 20.12.2011
monax


О, і я там був.Мені здається, що я навіть десь вже читав ту статтю. Ага, пригадав, на сайті http://jurabarna.com/ автор Юрій Барна.


Наталія Буряк Самбір 20.12.2011
tamadanata


Так автором рядків і фото є наш Юрась Барна. Ця стаття розміщена у нього в блозі.