Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

СтаттіВесілля

Переглядів 162516

Весільні привітання, побажання, тости для молодят в день весілля в прозовій формі.

*****           Любі молодята! Сьогодні, створюючи нову родину, ви по-справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні ви здолаєте усі життєві негаразди. Бажаю вам завжди підтримувати один одного і намагатись всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох "Я" народилось одне значно більше "Ми"!
  *****           Шановні наречена та наречений! У цей урочистий та святковий для вас день, дозвольте привітати вас зі святом одруження. Ство¬рюючи нову сім'ю, ви перегортаєте чергову сторінку свого життя. Від щирого серця бажаємо вам міц¬ного здоров'я, людського щастя, а також щоб ви в любові та взаєморозумінні дожили до 100 років!
  *****           Шановні молодята! Поздоровляємо вас зі святом весілля. Бажаємо вам завжди бути разом, любити один одного, допомага¬ти в усьому, а якщо, ненароком, життя буде випро¬бовувати ваш освячений союз, то хай завжди з вами буде підтримка близьких вам людей та друзів.
  *****           Шановне товариство! Дозвольте від вашого імені і від себе особисто при¬вітати молоду пару з радісною і щасливою подією — днем вступу у подружнє життя! Сьогодні ми були свідками народження нової української сім'ї, коли двоє закоханих сердець поєднали навіки свої руки ідолі.
  *****           Любі наші молодята! Нехай цей день буде для вас тим наріжним каме¬нем, на якому триматиметься вся ваша сімейна будівля. Нехай ваша любов буде ніжна — як скрип¬ка, дзвінка — як кришталь, чиста — як сльоза і щира — як перший усміх дитини!
  *****           Сто років вам в щасті й здоров'ї прожити, Багатими стати, дітей народити. П'ємо, молодята, сьогодні за вас, В щасливу дорогу, У добрий вам час!
  *****           Справжнє кохання - це вишукане вино, солодке і п'янке, що з кожним роком стає міцнішим, справж¬нє кохання, це й вогонь, що не пече, а зігріває, справжнє кохання це й безмежний океан, в якому приємно тонути. Давайте піднімемо келихи, щоб наші молодята були хмільні від вина кохання, холодними зимови¬ми вечорами їх зігрівало вогнище кохання, а океан їхнього кохання був безмежним.
  *****           У подружньому житті буває різне, і суперечки, і бій¬ки, і розбитий посуд. Я бажаю вам, якщо суперечок, то на тему - хто кого кохає більше, якщо розбитого посуду - то тільки на щастя, і якщо бійок - то тільки в ліжку.
  *****           Дорогі молодята! Як писав великий іспанець Сервантес: «Любов носить такі окуляри, крізь які мідь здається золотом, бідність — багатством, а краплі вогню — перлинами". Так вип'ємо ж за те, щоб у вашій відмінній сім'ї ви все це побачили неозброєним оком!
  *****           Був я на одному весіллі. Весілля непогане. Але не цим воно мені запам'яталося, а зовсім іншим. Коли гості стали розходитися, наречена їм говорить: — Спасибі, що ви прийшли! Спасибі за подарунки! Даруйте, якщо що було не так... Я ж вперше виход¬жу заміж! Наступного разу, сподіваюся, буде краще! Хочу звернутися до кожного з молодят: нас цілком влаштовує це весілля! І нам, і вам не потрібно на¬ступною. Живіть щасливо.
  *****           Свічка — це високий символ. По-перше, вона джерело світла і тепла. По-друге, її полум'я прагне вверх, і тому вона втілює рух до вищого. По-третє, в її полум'ї згоряють всі погані помисли і відчуття. Я п'ю за те, щоб негасима свічка вашої любові завжди освітлювала і зігрівала ваш шлях, допома¬гала руху вгору і в її полум'ї згоряло все негативне в вашому житті. Гірко!
  *****           У Стародавній Греції була богиня Ніка, богиня перемоги в битвах і змаганнях. Вона зображалася у вигляді жінки з крилами, у вінку і з пальмовою гілкою в руках — символом першості. Життя — боротьба, битва. Побажаємо, щоб наречена, як богиня Ніка, приносила чоловіку успіх, перемогу і першість!
  *****           Шановні молодята! Я пропоную тост за те, щоб ви в своєму сімейному житті завжди пам'ятали слова французького письменника Жана Ростана: "Хороша сім'я — та, в якій чоловік і дружина вдень забуває про те, що вони коханці, а вночі — про те, що вони подружжя". Вип'ємо за те, щоб у вашій сім'ї було так!
  *****           Якщо в сім'ї народжуються 10 дітей, і половина з них схожа на батька, то батькові вручається медаль "За сумісництво"! Якщо в сім'ї 10 дітей, і ніхто з них не схожий на батька, то йому вручається медаль "За невтручання"! Якщо в сім'ї 10 дітей, і всі вони схожі на батька, то йому вручається медаль "Батько-молодець"! Побажаємо нашому нареченому стати батьком-молодцем.
  *****           Чоловік і дружина — це ті дві ноти, без яких струни їх сім'ї не дають повного акорду. Так вип'ємо ж за прекрасну музику, яка б звучала в їх серцях і зігрівала рідних і близьких.
  *****           Любов — це невідома країна. Ми всі до неї пливемо, кожний на своєму кораблі. І кожний з нас на своєму кораблі капітан і веде корабель своїм власним кур¬сом. Я піднімаю свій келих за ваш екіпаж, тепер уже сімейний. Бажаю вам благополучного плавання по бурхливому океану життя. Бажаю вашому сімей¬ному екіпажу любові, щастя, достатку, здоров'я і успіху. Успіх — це немаловажний чинник, адже на "Титаніку" всього було багато, щасливо і здорово, а ось успіху їм не вистачило. Одним словом, цей келих ми піднімаємо за вас дорогі молодята!
  *****           Прислів'я говорить, що перше багатство в житті — це здоров'я, а друге — дружина. Хороша дружина — половина щастя. З доброю дружиною горе — пів¬горя, а радість удвічі. У хорошої дружини чоловіку немає ціни. Побажаємо ж нареченій виправдати всі ці прислів'я і вип'ємо за неї!
  *****
Додати в Twitter


Коментарі (86) Показати