Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

СтаттіВесілля

Переглядів 15469

Весільні конкурси

БОМБОВОЗИ                                                                    

Для цього конкурсу необхідна велика кількість монет  (бажано по 50 коп.) та двома дитячими відерцями або ж наполовину обрізаними порожніми пластиковими пляшками.

Ведучий вибирає дві команди – переважно команду молодої і команду молодого. Завдання полягає в тому, що від лінії старту до лінії фінішу, де стоять відерця, треба перенести монету затиснувши її колінами, після чого без допомоги рук вкинути її у відро (це ваш банк). Перемагає команда, у якої в банку лежатиме більше монет і яка швидше виконає завдання.

Команда, котра програла, виконує «фанти».


            ВЕСІЛЬНИЙ ПОТЯГ

Викликають двох чоловіків (можна використовувати дружбів), яким до вподоби цілуватися. Завдання полягає в тому, щоб перецілувати якомога більше жінок на святі (в щоку, в руку). Яку жінку поцілували, та стає вагоном за потягом. Перемагає той учасник, у якого довший потяг (підрахунки проводяться після закінчення мелодії).

Можна також урізноманітнити потяг. Перші учасники цілують жінок, ділі ці жінки цілують чоловіків і стають у потяг, чоловіки далі цілують жінок і т. д.

ПОГОДУЙ КОХАНОГО

Гості діляться на пари. У кожній — чоловік і жінка. Перед ними в декількох метрах розташовано тарілки з морозивом. Завдання жінок: ложкою зачерпнути морозиво, і взявши її губами, акуратно повернутися до свого партнера та погодувати його, не випускаючи ложки з рота. Пара, що перша з'їсть морозиво, перемагає.

Як варіант - чоловікові зав’язують очі.

ГРА-ЖАРТ  

У цій грі не буде переможців і переможених, призначення — звеселити гостей. До неї запрошують двох учасників — чоловіка і жінку. Чоловікові пояснюють правила гри: «Зараз пані розміститься на цій канапці та візьме в рот солодку цукерку, а ваше завдання — із зав'язаними очима відшукати цю цукерку без допомоги рук і забрати її теж ротом. Уся комічність ситуації полягає в тому, що як тільки чоловікові зав'язують очі, на канапку або кушетку замість обіцяної пані кладуть чоловіка. Повірте, скільки часу ваш обраний кавалер намагатиметься відшукати цукерку у «пані», стільки гості від душі сміятимуться.

джиґун

Ведучий формує дві команди жінок, в яких капітанами будуть чоловіки. Чоловіки сідають на стільці на фінішній смузі, а жінки залишаються на старті, де їм вручають по повітряній кульці. Кожна учасниця мусить підбігти до свого капітана, покласти йому на коліна кульку, а потім сама сісти так, щоб кулька луснула. Яка команда швидше і правильніше виконає завдання, та й отримає приз від наречених.

Погаси першу сварку

Запалюється досить велика свічка з товстим ґнотом, це - перша сварка. Ведучий засікає час. Наречений і наречена знаходяться на досить великій відстані від свічки. Молоді повинні за максимально короткий термін підійти д свічки і задути її. За право зробити крок уперед потрібно «розплачуватися» предметами туалету або аксесуарами: піджак, туфелька, квітка, рукавичка, краватка, носова хустка, один предмет надає право одного кроку для двох. Всі предмети ведучий збирає й дозволяє парі повільно просунутися до свічки. Нарешті, молоді опиняються на досить близькій відстані й намагаються її задути. Нарешті, коли випробування пройдене, ведучий повідомляє, за скільки хвилин чоловік і дружина впоралися із сімейним конфліктом.
Додати в Twitter


Коментарі (38) Показати