Реєстрація
На головну Зв’язок RSS

Інформація про користувача

Ім’я:
Алла
Прізвище:
Баранкевич
Стать:

Жіноча

Про себе:

Добрий день, шановне українське панство! Мій номер телефону(0993121370,або 0634543945)Я сама з Львівщини, закінчила музичну школу -фортепіано. Я автор багатьох гуморесок поезії, текстів пісень і коломийок.
Пишу вірші з дитинства , з десятилітнього віку. Проводжу вечори, урочистості, ювілеї, дитячі свята, корпоративи і весілля як тамада.
Цікаво, з гумором проведу ваше весілля, чи ювілей. Сценарій пишу особисто сама для кожної забави окремо. Проводжу конкурси та ігри .Проведу забаву на тверезу голову, так як зовсім не вживаю спиртне. По бажанню клієнта можу декламувати цікаві привітання віршами і гуморесками, які пишу сама, а можу і розмовним текстом. Прямо на весіллі можу написати за декілька хлилин вірш на любу тему, чи про якогось гостя і на любу репліку можу вірповісти віршем, який складаю і рифмую на ходу за декільна хвилин, можу написати з гумором.Гумор мій не вульгарний, але смішний і цікавий.
Володію смішним розмовним жанром.. Також пишу смішні і цікаві гуморески з діалектом і можу декламувати їх.
Пишу дитячі вірші і привітання.
Володію російською мовою. Деякі твори для забав мною написані і на російській мові.( якщо комусь потрібно написати якийсь вірш чи гумореску на російській мові. А так в основному веду забави на українській мові).
Співаю цікаві і смішні коломийки, які сама пишу. Роблю на забавах різні ігри і сценки, вручаю призи. Я виступала зі своїми творами на багатьох фестивалях, нагороджена грамотами.
Весілля без цікавого і веселого тамади - це не весілля. Надіюся, що вам сподобається.
Телефонуйте -(0993121370, або 0634543945) і я вставлю вас в свій графік проведення урочистостей.
Роблю скидки, телефонуйте і ваша забава буде цікавою і смішною.
З повагою, Алла Баранкевич!

Адреса:

Львів

Телефон:

0993121370, або 0634543945

VIP:
Користувач має розширені можливості.
Календар зайнятості користувача:
Додати в Twitter